Książki (nie tylko) na wakacje dla nauczycieli

Pierwsza pozycja proponowana chyba dla wszystkich :)! Miłego wakacyjnego czytania! Książki kupisz w druku lub w formie elektronicznej (ebook) do czytania na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku. Zostały przeze mnie zakupione i przeczytane, naprawdę warto do nich zajrzeć :).

1. Dla wszystkich, którym brak czasu i mają za dużo na głowie. Naprawdę zmieniła moje życie, m.in. dzięki niej czytacie ten blog :):
Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie

2. Bardzo ciekawe ćwiczenia, można robić też po wakacjach z uczniami:
Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni

3. Daje dużo do myślenia:
Wychowawca-przywódca. Nie ma trudnych dzieci, są tylko niewłaściwi opiekunowie

4. Jak po przeczytaniu jednej książki znacznie poprawić pamięć? Warto przeczytać dla siebie, a potem przekazać tę wiedzę uczniom:
Pamięć genialna! Poznaj triki i wskazówki mistrza

5. Wychowanie. Najtrudniejsza ze sztuk pięknych

6. Dwie książki Kena Robinsona (tylko ebooki)

“Przełomowa książka o talencie, pasji i osobistym sukcesie autorstwa jednego z czołowych światowych myślicieli oraz mówców w dziedzinach kreatywności i innowacji.”

Ps. Jeśli planujecie dużo czytać i lubicie ebooki, to “bez limitu”  czytać można na Legimi.