Anno Domini 2017

23 września, 2017 Wyłączono przez xgerry

“………. Roku Pańskiego 2017 nadeszła reforma szkół. Od września dziatwa zasiadła w tych samych ławach, na tych samych krzesłach i w tych samych chałupach. Szkoły te, zawsze licznie uczęszczane, były głównem źródłem oświaty dla  mnogiej zagrodowej szlachty  i dla mieszczan. Wielu z nich rozgrzało się szlachetną żądzą wiedzy i poświęcenia, dla nauki i społeczeństwa. Były tam ławy, zydle, stoły, szafy w murze, skrzynie z okuciami żelaznymi, drzwi z klamkami mocowane na żelaznych mocowaniach, zamykane na haczyk i kluczyk……..”

Jeno co się zmieniło to zmieniło się  to, że …..

Ano weszła w życie kolejna reforma oświaty i pomijając już wszystko co złe i dobre, może być powiedziane, jest po prostu inaczej. A skoro nadeszło nowe w szkole to i czas poinformować o pewnych zmianach na naszej stronie.

Od jakiegoś czasu zmieniła się droga życiowa Kasi (prowadzącej blog do tej pory) i zaczęła zupełnie inną działalność niż edukacyjna. Życzymy wszystkiego najlepszego w tym co może ją spotkać i dalszych sukcesów w życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym. Pasji w pracy, szczęścia w rodzinie i najlepszego co sobie wymarzy.

A my ?

A my zaczynamy na nowo ze stroną.

Po małych zmianach, po zmianie domeny i dodaniu trzech małych liter w nazwie. (EDU). Mam nadzieję, że okażę się  godnym następcą i że to co postaram się przedstawiać na stronie wpłynie na warsztat pracy niektórych z Państwa.  Postaram się przybliżyć to co w nowoczesnym nauczaniu powinno się stosować: Trochę technologii, trochę edukacyjnych wyzwań, garść inspiracji od innych i relacje z wydarzeń które dzieją się tu i teraz. W Polsce Anno Domini 2017 i latach następnych.

pozdrawiam

Maciej Danieluk

Nauczyciel informatyki w szkole podstawowej i gimnazjum,  trener nowoczesnych technologii w nauczaniu, członek grupy Superbelfrzy RP, były właściciel i redaktor serwisu Literka.pl (2002-2008).

 

Po prostu nauczyciel z małej spokojnej szkoły, który lubi robić to co robi.

Podoba się ? Podziel się z innymi: