Edpuzzle – filmy z pytaniami.

Edpuzzle to zaawansowany system umożliwiający przygotowanie interaktywnych materiałów wideo dla swoich uczniów.

Składa się on z dwóch modułów. Na stronie internetowej należy założyć konto nauczyciela które umożliwi Ci edycję materiałów wideo oraz założenie klas i przypisanie do nich studentów, a z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Twoi uczniowie mogą się zapoznać się z tymi materiałami.

Jak założyć konto ? Jak wykonać pierwsze ćwiczenie, założyć klasy i przesłać materiały uczniom. Dowiesz się tego z krótkiego filmu.

Zakładanie konta: KLIKNIJ TUTAJ

Aplikacja do pobrania z Google Play : KLIKNIJ TUTAJ

Allikacja do pobrania z App Store: KLIKNIJ TUTAJ

 

Podoba się ? Podziel się z innymi:

xgerry Autor

Maciej Danieluk - urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Planowanie Przestrzenne i Gospodarka Lokalna. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Powszechnych w Damasławku – technikum informatyczne, oraz informatyki w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Członek grupy Superbelfrzy RP. Trener umiejętności ICT oraz w zakresie Kompetencji Kluczowych. Autor artykułów, poradników dla nauczycieli, warsztatów i szkoleń dla Rad Pedagogicznych. Entuzjasta wykorzystania TiK w edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.