2 lutego, 2022 Wyłączono przez xgerry
I znowu wracamy do trybu nauki zdalnej. Znowu musimy dźwignąć pełen wyzwań, ale i możliwości sposób uczenia na odległość. Dlatego dla tych nauczycieli, którzy w swoich szkołach będą pracowali z wykorzystaniem pakietu Google Workspace i Classroom kolejny raz wychodzimy z pomocną dłonią.
Maciej Danieluka – Trener Google dla Edukacji i PAn Belfer – Nauczyciel z Internetów zapraszają na bezpłatne szkolenie dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników pakietu Google Workspace.

Zapis bezpłatnego szkolenia które odbyło się w dniu 01.02.2022 na kanale YT – Pan Belfer – Nauczyciel z Interntów

🟡Przypomnimy sobie, jak poprawnie i skutecznie pracować z narzędziami Google dla edukacji.
Wspominamy o:
1. Jak skonfigurować Classroom oraz Meet aby zajęcia odbyły się bez problemu.
2. W jaki sposób wykorzystać potencjał Workspace podczas zajęć aby były ciekawe i wciągające – “nie tylko Classroomem człowiek żyje”.
3. Ustawienia oraz udogodnienia, czyli tuning Workspace dla zaawansowanych: Nie działa Ci YT ? Masz problem z kalendarzem ? Brakuje Ci rozwiązań ? – to właśnie czas dla Ciebie, żeby dodać parę rzeczy do Workspace i pracować w spokoju.
Oczywiście na takim szkoleniu nie jesteśmy w stanie pokazać wszystkiego krok po kroku. Jeśli chcesz ze spokojem poznać wszystkie możliwości Classroom, które możesz wykorzystać na lekcjach zdalnych, ale również stacjonarnych zachęcam do skorzystania z kursu  “Classroom dla nauczycieli”:
👉https://bit.ly/KursClassroom2021_2022
Za naprawdę niewielką kwotę zyskujesz dostęp do materiałów wideo, dzięki którym Google Classroom nie będzie miał przed Tobą tajemnic. Do materiałów możesz wracać bez ograniczeń do końca roku szkolnego. Oczywiście udział w kursie może sfinansować Ci szkoła (wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności).
🗨A może jesteś Dyrektorem szkoły i zostały Ci środki na doskonalenie nauczycieli? Rozważ inwestycję ✅ w swoją Radę Pedagogiczną i wykup dostęp do kursu dla wszystkich nauczycieli. Dzięki pakietowi zyskasz najniższą cenę 💪, a Twoi nauczyciele będą mogli rozwijać się w wygodny dla siebie sposób, korzystając ze wszystkich materiałów w kursie do końca roku szkolnego.
Zamów, sprawdź i oceń sam.
Podoba się ? Podziel się z innymi: