Konferencja “Narzędzia Google w edukacji”, Poznań

W sobotę 1 marca 2014 zapraszam na konferencję “Narzędzia Google w edukacji” do Poznania. Będę miała okazję prowadzić tam wykład zatytułowany “Google wspiera nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i matematyki“.

Link do wydarzenia: http://summit.gammanet.pl/program/

Przy okazji tematyki narzędzi Google zapraszam do mojego poprzedniego wpisu “10 narzędzi Google, które każdy nauczyciel powinien znać”.

Do zobaczenia!

 

 

Podoba się ? Podziel się z innymi:

xgerry Autor

Maciej Danieluk - urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Planowanie Przestrzenne i Gospodarka Lokalna. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Powszechnych w Damasławku – technikum informatyczne, oraz informatyki w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Członek grupy Superbelfrzy RP. Trener umiejętności ICT oraz w zakresie Kompetencji Kluczowych. Autor artykułów, poradników dla nauczycieli, warsztatów i szkoleń dla Rad Pedagogicznych. Entuzjasta wykorzystania TiK w edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.