Kurs G Suite dla każdego

20 kwietnia, 2020 Wyłącz przez xgerry
Czy znasz możliwości, jakie oferuje platforma Google G Suite do efektywnego i efektownego prowadzenia zdalnego nauczania?
Czy czujesz, że nie wykorzystujesz potencjału jaki tkwi w tym potężnym narzędziu?
Jesteś jednym z tych nauczycieli, dla których rozwój jest motorem napędowym codziennej pracy z uczniami?
Wyznajesz zasadę, że dobry nauczyciel nigdy nie przestaje się uczyć?
Jeśli tak, to ten kurs jest własnie dla Ciebie.

Kurs Google “G Suite dla każdego” jest dwumiesięcznym kursem video, przygotowanym z myślą o nauczycielach, dyrektorach i administratorach szkolnej domeny. Przygotowaliśmy w ramach tego kursu 16 modułów, zrealizowanych w nowoczesnej i przystępnej formule samouczków, przez które przechodzisz w dogodnym dla siebie terminie w czasie trwania kursu. W każdej chwili możesz wrócić do poprzednich modułów i poćwiczyć jeszcze raz.
Wyróżnikiem jest innowacyjny sposób prowadzenia kursanta, dzięki któremu poznasz najważniejsze funkcje oferowane w ramach usługi “G Suite for Education” – wersja bezpłatna, oraz przyjazna atmosfera, z której znani są autorzy, a która spowoduje, że przyjemnie i owocnie spędzisz z nami ten czas. Po ukończeniu kursu, możesz wygenerować dla siebie imienny certyfikat.
Każdy z modułów przedstawia jedną usługę.
Kurs został podzielony na trzy główne części:
  1. Wstęp:
    1. Zakładanie usługi G Suite,
    2. Konfiguracja domeny.
  2. Administracja usługami Google G Suite.
  3. Aplikacje przydatne w pracy z Gsuite:
    1. Poczta,
    2. Dokumenty,
    3. Dysk,
    4. Arkusze,
    5. Prezentacje,
    6. Formularze,
    7. Meet,
    8. Classroom.

Po przejściu wszystkich modułów, praca z aplikacjami G Suite nie powinna być dla Ciebie problemem.

Kurs to ponad 300 minut wartościowych materiałów edukacyjnych, podczas których krok po kroku przeprowadzimy Cię przez te funcje, które z pewnością przydadzą Ci się w codziennej pracy.
Pokażemy jak zacząć,  konfigurować oraz korzystać  z nich, podczas pracy online. Przyda Ci się to do współpracy z uczniami oraz nauczycielami z Twojej szkoły.
Zapraszamy na stronę: kursy.nowoczesnenauczanie.edu.pl